بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران آشنا کنیم. جراحی زیبایی واژن امروزه یکی از جراحی های پرطرفدار است که در بیشتر افراد محبوبیت پیدا کرده است و بانوان سعی دارند از این جراحی برای زیباتر شدن واژن خود استفاده کنند. اگر ناحیه تناسلی بانوان مشکلاتی داشته باشد با این جراحی می توان این مشکلات را برطرف کرد و به درمان آن پرداخت. در ادامه برای آشنا شدن با جراحی زیبایی زنان و آشنا شدن با بهترین جراحی زیبایی زنان در پاسداران همراه ما باشید.

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

جراحی زیبایی واژن مثل جراحی های زیبایی صورت اهمیت زیادی دارد. بهتر است قبل از جراحی زیبایی با پزشک متخصص مشورت کنید تا بهتر بتوانید این جراحی را انجام دهید و جراحی خود را با خیال راحت تر انجام دهید. هر جراحی زیبایی نمی تواند نتیجه مناسبی داشته باشد و احتمال دارد دچار عوارضی شوید اما برای پیشگیری از به وجود آمدن عوارض جراحی باید در انتخاب پزشک خود دقت کنید.

امروزه با پیشرفت علم اکثر جراحی ها بدون عوارض و خطراتی انجام می شود و هیچ مشکلی در جراحی آن ها به وجود نمی آید. این جراحی های توسط پزشک زنان صورت می گرد. یکی از قسمت های زیبا سازی واژن بررسی خسکی و آتروفی واژن است. با بیشتر شدن سن زنان بیشتری از این جراحی استفاده می کنند. اگر زیبایی این ناحیه از دست برود می تواند باعث تاثیراتی در بدن شود. برای مثال می تواند در سطح لگن و در پوست واژن و اطراف آن تاثیراتی داشته باشد و باعث شود افراد از این بابت رنج ببرند و این موضوع می تواند در سبک زندگی افراد تاثیر گذار باشد.

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

آناتومی بدن :

ساختار اندام تناسلی خارجی بانوان عبارت است از ناحیه هایی مانند کلیتوریس، مونس پوبیس، بولب وستیبول ،لابیاهای بزرگ و لابیاهای کوچک که در ادامه با این اندام ها بیشتر آشنا می شوید :

کلیتوریس :

کلیتوریس یکی از اعضای مهم و اصلی در تحریک جنسی خانم ها است که ناحیه قرار گیری آن در مرکز وولو و در بالای مجرای ادراری می باشد.

لابیاهای بزرگ و کوچک :

لابیاهای بزرگ داری ۷ سانتی متر است و از دو بالشتک چربی تشکیل شده است که در خارجی ترین قسمت ناحیه تناسلی قرار دارد. هر چقدر که میزان چربی در این ناحیه زیاد باشد اندازه آن هم به نسبت بزرگ تر می باشد و در داخل لابیاهای بزرگ لابیاهای کوچک قرار گرفتند. اندازه آن در بعضی از خانم ها بزرگ تر از لابیاهای بزرگ است و امکان دارد از داخل لابیاهای بزرگ بیرون بزند. در صورت وجود این مشکلات می توانید از جراحی زیبایی واژن استفاده کنید.

مونس بوبیس :

این ناحیه ناحیه ای است که از یکی بالشتک چربی تشکیل شده است و ساختاری مثلثی دارد. این ناحیه از دوران بلوغ در افراد به وجود می آید و ناحیه رشد موهای ناحیه تناسلی است.

بولب وستیبول :

ناحیه مثلثی شکل است که از بخش بیرونی به هایمن و از بخش داخل به واژن می رسد.

انواع عمل های زیبایی زنان چیست ؟

جراحی زیبایی واژن :

جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان است. این جراحی در همه کشورها استفاده می شود و زنان برای زیباتر شدن واژن خود از این جراحی استاده می کنند. این جراحی با کوتاه کردن لابیاهای مینور صورت می گیرد. تعداد عصب های جنسی در لابیا مینور کم است و این جراحی اختلالی در لذت جنسی افراد به وجود نمی آورد. زیباتر شدن واژن باعث بیشتر شدن اعتماد به نفس خانم ها در رابطه جنسی و بهتر شدن آن می شود.

جراحی واژینوپلاستی :

این جراحی یک جراحی ترمیمی است و هدف از آن ترمیم، تنگ کردن واژن و زیباسازی آن است. به طور همزمان در کنار این جراحی می توان جراحی لابیاپلاستی هم انجام داد.

جراحی پرینورافی :

یکی دیگر از جراحی های پرطرفدار در بین خانم ها جراحی پرینورافی است که خانم ها بعد از زایمان طبیعی این جراحی را انجام می دهند.  اگر تعداد زایمان های طبیعی بالا باشد خانم دچار شلی عضلات واژن می شود. این مشکل با عمل پرینورافی از بین می رود و به همین خاطر اصلی ترین روش برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی است.

تزریق ژل و چربی به واژن :

تزریق ژل و تزریق چربی به واژن جراحی هایی هستند که برای حجیم سازی و زیباسازی واژن در افراد لاغر استفاده می شود. این جراحی ها باعث طراوت بیشتر واژن می شود. در این دو روش ژل و چربی به لابیا ماژور تزریق می  شود.

روشن سازی واژن :

این روش جز جراحی های زیبایی نیست اما بیشتر خانم ها از این روش در کنار جراحی ها خود استفاده می کنند. روشن سازی واژن روش های متفاوتی دارد اما یکی از بهترین آن ها استفاده از لیزر مونالیزاتاج است.

جراحی زیبایی واژن چه مزایا و معایبی دارد ؟

جراحی زیبایی واژن می تواند مزایا و معایبی داشته باشد که در ادامه با مزایا و معایب جراحی زیبایی واژن این جراحی آشنا می شوید :

 • از بین رفتن مشکلات خشکی واژن
 • جوان سازی واژن
 • بیشتر شدن کلاژن سازی واژن
 • حجیم سازی لابیاهایی که سایز کوچکی دارند
 • افزایش میزان رطوبت واژن
 • بیشتر شدن مقاومت و قوام بافت واژن
 • از بین رفتن مشکلات بی اختیاری ادرار و مدفوع
 • درمان مشکل افتادگی واژن
 • روشن کردن پوست ناحیه تناسلی

برای آشنا شدن با مزایا و معایب لابیاپلاستی به سایت مربوطه مراجعه کنید.

دلیل گشاد شدن واژن :

همه ناحیه ها می تواند به درمان نیاز داشته باشد و ناحیه واژینال ناحیه ای است که روابط جنسی در آن برقرار می شود و تاثیر زیادی در رابطه شما دارد و به خاطر منتقل کردن حس جنسی می تواند اهمیت زیاد برای مردان وزنان داشته باشد. گشاد شدن واژن یکی از مشکلات خانم ها است.

ژنتیک :

یکی از عوامل تاثیر گذار در گشاد شدن واژن ژنتیک است زیرا لوله واژینال به طور کاملا ژنتیک و مادرزادی کمی بزرگ تر است. بزرگ بودن لوله واژینال در بعضی نژادها بیشتر اتفاق می افتد. برخی از نژادها واژنی گشاد تر و برخی دیگر واژنی تیره دارند.

تغییرات هورمونی :

تغیرات هورمونی کی دیگر از عوامل تاثیر گذار در گشادی واژن است که مثل زایمان به خصوص زایمان طبیعی است.

زایمان طبیعی :

زایمان طبیعی یکی از دلایل گشاد شدن واژن است. بعضی از افراد سابقه زیادی در زایمان سزارین داشتند و باز هم دچار گشادی واژن شدند که این موضوع می تواند دلایل ژنتیکی باشد.

رابطه جنسی :

اگر رابطه جنسی زیاد باشد موجب می شود واژن از حالت اول خارج شود و گشاد تر شود.

بیشتر شدن سن :

بیشتر شدن سن یکی از دلایلی است که می تواند تغییراتی در بافت واژن به وجود بیاورد و باعث می شود تا سفتی و حالت اول از دست برود.

انواع عمل های زیبایی زنان چیست ؟

چه افرادی برای جراحی زیبایی واژن مناسب هستند ؟

بیشتر افراد برای این جراحی مناسب هستند و می توانند از این جراحی برای زیباتر شدن واژن خود استفاده کنند و مشکلات و ایرادات واژن را از بین ببرند. در ادامه به این افراد می پردازیم :

 • افرادی که مشکلاتی مانند انحراف و پخش جریان ادراری دارند.
 • کسانی که لابیاهای آن ها نامتقارن بزرگ و تیره است.
 • زنانی که در هنگام پوشیدن لباس های جذب احساس درد می کنند.
 • بانوانی که لب های واژن آن ها چین و چروک دارد.
 • افرادی که در برقراری رابطه جنسی دچار آزار و ناراحتی می شوند.
 • کسانی که در ناحیه واژن خود دچار شل شدگی و افتادگی باشند.

انواع جراحی زیبایی واژن

زیبایی واژن با روش های متفاوتی صورت می گیرد که انتخاب هر یک از این روش ها به شرایط شما و صلاح پزشک انجام می شود. در ادامه به انواع روش های جراحی زیبایی واژن می پردازیم :

زیبایی واژن با لیزر :

لیزر زیبایی یکی از گزینه های مناسب برای تحریک کلاژن سازی بافت های زیرین و بافت های همبند است که موجب می شود تا استحکام بافت بیشتر شود اما لیزر زیبایی زنان برای تنگ کردن واژن تاثیری ندارد. لیزر زیبایی زنان باعث می شود تا سلول های جدید ایجاد شود و این اتفاق باعث می شود تا حس بهتر و خون رسانی ناحیه واژن بهتر شود.

تنگ کردن واژن با قرص ماریانا :

امروزه قرصی به اسم ماریانا وجود دارد که در بین افراد رواج پیدا کرده است اما تحقیقات نشان می دهد افرادی که از این قرص استفاده کردند بعد از مدتی نمی توانند رابطه جنسی برقرار کنند زیرا این قرص تغییرات شیمایی روی ناحیه واژن به وجود می آورد که درمان آن ها سخت است و به همین خاطر باید قبل از هر کاری درباره آن تحقیق کنید تا دچار عوارض نشوید.

زیبایی واژن با آر اف :

یکی دیگر از روش های زیبایی واژن، روش آر اف است که می تواند کمک کننده باشد. نوع روش زیبایی با وضعیت افراد مشخص می شود.

تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر :

اگر که ناحیه ورودی واژن گشاد و باز شده باشد بهترین روش درمان جراحی است. در جراحی بافت اضافه برداشته می شود و دوباره ترمیم می شود اما اگر ناحیه ورودی واژن زیاد گشاد نشده و میزان گشادی در حد یک تغییر هورمون بارداری باشد بهترین روش درمانی لیزر است زیرا این میزان گشادی باعث می شود تا حس این ناحیه کم شود که با انجام لیزر درمانی حس تنگی را برای مردان و زنان می توان ایجاد کرد.

چه مواردی باعث تیرگی واژن می شود ؟

از دلایل تیرگی واژن بارداری، تغییرات هورمونی، چاقی، استفاده زیاد از ژیلت، عوامل ژنتیکی، پوشیدن لباس های تنگ است.

روش های جراحی زیبایی واژن :

روش های مختلفی برای انجام جراحی لابیاپلاستی وجود دارد اما دو روش هستند که از طریق پزشکان باید انجام شود. در ادامه با روش های جراحی زیبایی واژن آشنا می شوید :

روش trim :

در این روش لبه های داخلی کلامپ شده و برش به وجود می آید و لبه های آن بخیه زده می شوند. این نوع جراحی ۱ ساعت طول می کشد.

روش wedge :

با به وجود آمدن برش V شکل در لبه های لابیا مینور بیشترین بافتی که برداشته می شود بافت های مرکزی است. این نوع جراحی زمان زیادی نیاز دارد اما نتیجه بهتری دارد.

چرا خانم ها به دنبال جراحی زیبایی واژن هستند ؟

آناتومی شکل لابیا در زنان و دختران با همدیگر فرق دارد و می تواند در طول زمان و بعد از زایمان تغییر کند. لب های واژن بزرگ یا ناهموار می تواند مشکلات متفاوتی را برای خانم ها به وجود بیاوردند. بافت عضلانی بیشتر از حد یا ناهموار و چین و چروک های زیاد برای بیشتر خانم ها یک مسئله درباره زیبایی آن ها به حساب می آید.  زنانی که از اندازه و شکل لابیای خود ناراضی هستند به خاطر کم شدن اعتماد به نفس یا خجالت در برابر شریک جنسی و یا درد در هنگام مقاربت جنسی توانایی برقراری یک ارتباط باکیفیت را از دست می دهند.

لابیای بزرگ هنگامی که یک خانم کت و شلوار تنگ یا بیکینی می پوشد باعث اذیت می شود که این اتفاق موجب می شود افراد برای خلاص شدن از این ناراحتی از لباس های گشاد استفاده کنند و این اتفاق باعث می شود افراد در انتخاب لباس به مشکل بخورند. برای بعضی افراد این مشکل کمی سخت است و لب های واژن بزرگ باعث تحریک و به وجود آمدن ناراحتی در هنگام ورزش و فعالیت های افراد می شود. همه این مشکلات با جراحی زیبایی واژن از بین می ورد.

دلایلی که خانم ها جراحی زیبایی واژن انجام می دهند چیست ؟

اکثر خانم ها به دلایلی از این جراحی ها استفاده می کنند که در ادامه به ان می پردازیم :

 • درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری
 • احساس کشیدگی، سایش و سوزش در هنگام ورزش
 • درد در هنگام مقاربت جنسی
 • ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ مانند شلوارهای چسبان و جین
 • داشتن ظاهری تمیز و زیبا
 • کم بودن تحریک کلیتوریس به خاطر پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
 • درت کردن عدم تقارن ظاهری واژن

بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران

بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران باید ویژگی و خصوصیاتی داشته باشد. بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران باید آگاهی کامل و عمیق در زمینه تئوری های موجود در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان را داشته باشد، باید  اقدامات مختلف و متعدد در زمینه جراحی های زیبایی زنان را انجام دهد، تجربه زیادی در زمینه جراحی های زیبایی زنان داشته باشد، بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران باید دارای انصاف و رعایت اصول اخلاقی در زمینه هزینه هایی که در قبال جراحی های زیبایی زنان دریافت می کند داشته باشد و برخورداری از کارنامه کاری قابل دفاع داشته باشد.

بهترین جراح زیبایی زنان در پاسداران

کلام آخر

قبل از انجام جراحی زیبایی از افراد با تجربه کمک بگیرد و سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را برای جراحی انتخاب کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.